Arama

NOTIX

Paragraf

notixHatırlamanın ve hatırlatmanın en pratik yolu: NOTIX

İş-ev-okul derken, günlük koşturmamızın içerisinde, çok fazla şeyi aklımızda tutmaya çalışıyoruz. Günümüzde özellikle yoğun iş temposu içerisinde ‘yapılacaklar’ listemiz sürekli uzuyor. Doğal olarak; ödememiz gereken faturaları, iletmemiz gereken notları, takip etmemiz gereken işleri unutuyoruz. İşte tam da böyle anlarda, kolay not almamızı sağlayan Notix’e ihtiyaç duyuyoruz. Hatırlamanın en pratik yolunu sunan Notix, hayatımızın her anında yaşamımızı kolaylaştırıyor.

Notix kendinden yapışkanlı not kağıtları, 2007 yılından bu yana Umur Kırtasiye güvencesiyle Almanya’da üretiliyor. Pastel ve canlı neon renklerde birinci kalite kağıt kullanılarak üretilen Notix, solvent içermeyen yapıştırıcı özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ürünler, klasik veya değişik şekillerde, açma bantlı ya da asmalı ambalaj seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ekonomik fiyatları ile kırtasiye sektöründe önemli bir yer edinen Notix’te ürün çeşitliliği ve ambalaj şekilleri tüketici ihtiyaçları dikkate alınarak belirleniyor.

Üretim ve hizmet faaliyetlerini çevreye duyarlı şekilde sürdüren Umur Kırtasiye, Notix’in üretiminde de bu misyonundan ödün vermiyor. Notix ürünlerinde çevreye zarar vermeyen, geri dönüştürülebilir ambalaj kullanılıyor.